+421 918 770 591
(Po - Pia: 7:00 - 17:00)

Oficiální internetový obchod přímého dovozce značky Leifheit do České republiky.

Oficiální internetový obchod přímého dovozce značky Leifheit do České republiky.

O nás

Sme oficiálny internetový obchod výhradného dovozcu úspešnej nemeckej značky Leifheit pre Českú a Slovenskú republiku. Vďaka tomu vám môžeme ponúknuť zaujímavé ceny, vynikajúci servis a navyše krátke dodacie lehoty. Že si toho naši zákazníci veľmi cenia dokazuje získanie prestížneho certifikátu "Overené zákazníkmi" na Heureka.cz. O kvalitách nášho e-shopu hovorí 97% spokojných zákazníkov, ktorí tento obchod odporúčajú. V ponuke máme i ďalšie značky patriace firme Leifheit. Spirella a Soehnle.

Vaše objednávky vybavuje hneď po odoslaní špeciálny tým pripravený zodpovedať Vaše otázky a venovať sa Vaším požiadavkám. Rovnako rýchlo ako objednávky vybavujeme i reklamácie, väčšinou ešte v deň, keď nás skontaktujete, zaisťujeme náhrady. Na našej infolinke nás môžete kontaktovať v pracovnej dobe uvedenej v kontaktoch od 7:00 do 17:00 hod na telefónnych číslach +421 918 770 591. V našom e-shope uvidíte vždy skutočný stav skladu, stavy zásob aktualizujeme trikrát denne. Produkty sú vyrábané v Nemecku, Rakúsku a Česku. Žehliace dosky Leifheit, ktoré mimo iného ponúkame, sú od roku 1995 vyrábané v Blatnej. V roku 2006 bol uvedený na trh revolučný Twist system, ktorý je stálicou v každej domácnosti a nechýba ani v našej bohatej ponuke produktov do domácnosti.

Leifheit-online.sk

Značka Leifheit bola založená v roku 1959 manželmi Ingeborg a Günter Leifheit v Nemecku. Od samého začiatku značky sústredila dvojica pozornosť nielen na koncept produktov, ale tiež na vysokú mieru úžitku. Design, ergonómia a kvalita formujúca estetiku produktu, viedli vždy k vytvoreniu riešení, ktoré robia naše životy jednoduchšími. Firma Leifheit v súčasnej dobe zamestnáva cez 1200 zamestnancov a jej činnosť je zameraná na európsky trh, kde má niekoľko svojich pobočiek. LEIFHEIT CZ a. s. je pobočkou nemeckej materskej spoločnosti LEIFHEIT AG, so sídlom v Nassau (D).

Spoločnosť DOMO-Slovakia, spol. s r.o. je členom kolektívneho systému na zber elektrozariadení ELEKTROWIN www.elektrowin.cz a zároveň členom kolektívneho systému na zber batérií ECOBAT www.ecobat.cz. Na týchto stránkach nájdete zberné miesta v blízkosti vášho bydliska. V súčasnej dobe sídli DOMO-Slovakia, spol. s r.o. v logistickom areále Tulipán v Hostiviciach.